Tvorba webových stránek

Vytvoříme pro vás vysoce kvalitní a graficky originální webové stránky, které budou základem úspěšné prezentace vaší značky na internetu. Naše agentura vám poskytne komplexní péči, což kromě samotné tvorby webových stránek zahrnuje také předcházející pečlivou analýzu vašich potřeb a cílů, kterých chcete dosáhnout, navržení digitální strategie na míru a následnou postimplementační podporu. Postaráme se zkrátka o vše!

Tvorba webových stránek naší agenturou

Proč nechat tvorbu vašich webových stránek právě na nás? Řídíme se následujícími principy:

  • Individuální přístup ke každému projektu
  • Komplexní a dlouhodobá péče o váš projekt
  • Respekt k vaší Corporate Identity
  • Originalita webdesignu a zároveň kvalitní technické řešení
  • Tvorba responzivních webů
  • Cena odpovídající kvalitě

 

Tvorba webových stránek - jak postupujeme?

Zde je seznam základních bodů, které s vámi rádi absolvujeme  při přípravě vašich nových webových stránek.  Snažíme se vám poskytnout komplexní servis tvorby webových stránek a to již od základní analýzi vašich představ a zároveň monitoringu konkurenčního prostředí až po propagační digitální reklamní strategie vašeho budoucíh webových stránek. Nemusíte využít všechny služby z našeho portfolia z oblasti tvorby webových stránek, ale rozhodně budeme rádi a odměníme se vám maximální péčí. 

Tvorba webových stránek - vstupní konzultace

V úvodu každého procesu tvorby webových stránek s vámi nejprve prokonzultujeme vaše představy o tom, jak by měly webové stránky vypadat, jakou cílovou skupinu by měly oslovit a jakých cílů si přejete dosáhnout. Vytvoříme tak základ pro následnou podrobnou analýzu vašich potřeb.


Analýza vašich potřeb a cílů

Na základě úvodní konzultace zanalyzujeme a přesně identifikujeme vaše potřeby a zároveň stanovíme konkrétní cíle, s jakými pro vás webové stránky tvoříme. Účelem této analýzy je přesně určit budoucí vlastnosti vašich webových stránek. Na jejím základě poté navrhneme odpovídající digitální strategii.


Navržení digitální strategie

Po provedení pečlivé analýzy vašich potřeb a cílů navrhneme pro vaše budoucí webové stránky digitální strategii, jakým konkrétním způsobem efektivně oslovit cílovou skupinu a dosáhnout stanovených cílů.


Tvorba webových stránek - příprava wireframe

Další fází procesu tvorby webových stránek je příprava tzv. wireframe, což je síťový model webových stránek sloužící k určení rozvržení jednotlivých textových a grafických elementů na vašich webových stránkách. Ve chvíli, kdy máme wireframe vytvořený, můžeme přejít k navržení grafiky pro váš web.


Navržení originálního webdesignu

Jedním z klíčových kroků při tvorbě webových stránek je navržení jedinečného webdesignu, který na první pohled upoutá návštěvníka vstupujícího na váš web. Soustředíme se na to, aby byl grafický návrh nejen zajímavý a atraktivní, ale aby také podporoval funkčnost webových stránek.


Zasazení do webového kódu - implementace do redakčního systému Publis CMS

Poté, co je grafický návrh vámi schválen, ho zasadíme do webového kódu a následně implementujeme do našeho vlastního redakčního systému Publis CMS.

 

Naprogramování funkcí na míru

Po implementaci grafického návrhu do našeho redakčního systému Publis CMS přichází na řadu naprogramování funkcí vašich webových stránek. Funkce programujeme zcela individuálně dle vašich potřeb a požadavků.

 

Naplnění webových stránek obsahem

Poté, co jsou vaše webové stránky technicky připraveny ke spuštění, naplníme web obsahem. Ve spolupráci s vámi připraví naši copywriteři vhodné texty tak, aby byly takzvaně SEO friendly nebo-li vhodné pro SEO optimalizaci. Kromě textů naplníme váš nový web také kvalitními fotkami, videem apod. dle vašich požadavků.

Testování webových stránek

Před finálním spuštěním webových stránek ještě pečlivě otestujeme, zda všechny jejich funkce fungují tak, jak mají. Pokud je vše v pořádku, nic již nebrání tomu, aby byl váš nový web spuštěn.


Následná péče a podpora - online marketing

Poté, co jsou vaše webové stránky uvedeny do provozu, je třeba na ně přivést tu cílovou skupinu návštěvníků, pro kterou jsou webové stránky primárně určeny. Internetový marketing disponuje celou řadou nástrojů pro zvýšení návštěvnosti webů. Díky SEO optimalizaci pro vyhledávače a internetové reklamě dokážeme zajistit a udržet vysokou návštěvnost vašich webových stránek.